header bottom lines

GIMNAZJALISTO …oferta edukacyjna dla Ciebie

ZESPÓŁ SZKÓŁ W WOLBROMIU
ogłasza nabór młodzieży na rok szkolny 2017/2018 do następujących typów szkół ponadgimnazjalnych:

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

• 1a – profil humanistyczno-prawny pod patronatem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – przedmioty rozszerzone – j. polski, historia i do wyboru: wiedza o społeczeństwie lub historia sztuki, nauczany przedmiot dodatkowy: elementy ustroju i prawa, przyroda
• 1b – profil przyrodniczy – przedmioty rozszerzone– biologia, chemia i do wyboru: geografia lub fizyka lub wiedza o społeczeństwie, nauczany przedmiot dodatkowy: ekologia, historia i społeczeństwo
• 1c – profil matematyczno-językowy pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – przedmioty rozszerzone matematyka, język angielski i do wyboru: geografia lub fizyka lub biologia, nauczany przedmiot dodatkowy: historia i społeczeństwo, język angielski w bankowości i finansach,
• 1d – profil politechniczny pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – przedmioty rozszerzone – matematyka, informatyka i do wyboru: geografia lub fizyka lub biologia, nauczany przedmiot dodatkowy: historia i społeczeństwo, elementy grafiki inżynierskiej
• 1e – profil sportowy o specjalności piłka nożna pod patronatem KS Przebój Wolbrom – przedmioty rozszerzone – język angielski, biologia i do wyboru: geografia lub fizyka lub wiedza o społeczeństwie, nauczany przedmiot dodatkowy: historia i społeczeństwo, elementy anatomii człowieka
!!! Na profil sportowy przeprowadzone będą testy sprawnościowe. !!!
• 1f – profil ogólny – w klasie drugiej będziesz mógł stworzyć profil zgodny z Twoimi zainteresowaniami i planami na przyszłość

TECHNIKUM
• 1 TI – technik informatyk – przedmioty rozszerzone – matematyka, informatyka, przedmiot uzupełniający – historia i społeczeństwo, elementy grafiki inżynierskiej
• 1 TIM – technik informatyk w służbach mundurowych – przedmioty rozszerzone – matematyka, informatyka, przedmioty uzupełniające – historia i społeczeństwo, podstawy wiedzy o służbach mundurowych

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA (dawna Zasadnicza Szkoła Zawodowa)

• wielozawodowa – kształci w zawodach: kucharz, fryzjer, sprzedawca, murarz tynkarz, lakiernik, blacharz samochodowy, jeździec, mechanik pojazdów samochodowych, elektryk, elektromechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, wędliniarz, cukiernik, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych , monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej, stolarz

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH /3 lata/ – przedmioty rozszerzone – biologia, wiedza o społeczeństwie, przedmiot uzupełniający – historia i społeczeństwo

KURSY KWALIFIKACYJNE w zawodach technik rolnik, technik informatyk

GALERIA ZDJĘĆ

Marzec 12, 2017