header bottom lines

Uczniowie ZS w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno- Wychowawczym w Wolbromiu

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

W ramach VII edycji projektu integracyjnego „Współistnienie czy współdziałanie? Mądra integracja”, 11 grudnia 2017 r. młodzież z Zespołu Szkół, pod opieką p. Dyrektora Piotra Grojca, p. Dominiki Łaksy i p. Magdaleny Kołdras, po raz kolejny odwiedziła OREW. Naszą wizytę rozpoczęliśmy od zwiedzania sal dydaktycznych oraz rehabilitacyjnych. Zobaczyliśmy też, podobnie jak w zeszłym roku, salę gimnastyczną, gabinety logopedyczne, wannę do hydromasażu, łóżko wodne, domek z luster i projekcję planet na ścianie Sali Doświadczeń Świata. Jednak największe wrażenie wywarła na nas ponownie sala, w której odbywają się zajęcia dogoterapii – Saczi już wiele razy udowodniła, że jest, według słów jej opiekunki, „najlepszym motywatorem” do podjęcia wielu działań.  Następnym punktem wizyty były zajęcia w poszczególnych salach. Młodzież z ZS podzielona na 2-osobowe lub 3-osobowe grupy pomagała wychowankom w tworzeniu prac plastycznych o tematyce świątecznej i w dekorowaniu pomieszczeń. Wizytę zakończyło wręczenie na ręce p. Dyrektor Anny Dulskiej słodkiego upominku. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji tego spotkania kierujemy do p. Dyrektor Ewy Rosiek, do p. Dyrektor Anny Dulskiej, do p. Anety Kot- Nowakowskiej oraz do wszystkich pracowników Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu.

Grudzień 12, 2017