header bottom lines

Ahoj marynarze!

Dzień Odkryć Geograficznych

 9 kwietnia w ramach VII edycji projektu integracyjnego „Współistnienie czy współdziałanie? Mądra integracja” zaproponowaliśmy wychowankom OREW, a także ich opiekunom udział w Dniu Odkryć Geograficznych.  Impreza ta obfitowała w różnorodne wydarzenia edukacyjne, które można opisać jednym słowem :

K –kolorowaliśmy własne żaglowce,

O– okupowaliśmy najdalsze zakątki świata zajadając przetworzone ziarna kakaowca,

L– lustrowaliśmy lustro wodne przy użyciu lunet,

U-uwieczniliśmy podróż Kolumba na kalendarzu,

M– medytowaliśmy przy papierowych modelach statków,

B– byliśmy odkrywcami świata.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w organizację tego jakże inspirującego dnia. Szczególne podziękowania kierujemy do p. J. Kazibuta, p. M. Latacz, p. A. Kwapińskiej, p. A. Bochenka i p. D. Dzioba oraz do Zuzi Statuch z klasy 1a, która swoją otwartością i kreatywnością zdobyła serca wszystkich zaproszonych. Dziękujemy też wychowankom i opiekunom OREW, którzy współpracując z nami, każdego roku odkrywają nowe lądy.

 

Dominika Łaksa

Magdalena Kołdras

 

Galeria zdjęć

Kwiecień 11, 2018