header bottom lines

Wizytą w SUMIRIKO Poland zakończyliśmy obchody Światowego Dnia Przedsiębiorczości.

Od poznawania swoich mocnych i słabych stron, poprzez doradztwo zawodowe do wizyty w firmie, która jest miejscem pracy. Taką drogę odbyła młodzież naszej szkoły, aby lepiej przygotować się do podjęcia decyzji związanej ze swoim przyszłym życiem zawodowym.
W siedzibie firmy SumiRiko Poland przywitała nas p. Anna Patela, która przedstawiła historię i misję firmy, oraz jej produkty.
Uczniowie mieli też okazję przejść po hali produkcyjnej i poznać proces produkcyjny wytwarzanych w zakładzie części. Dzięki komentarzom kompetentnych przewodników mogli zrozumień poszczególne etapy produkcji.
Dziękujemy firmie SumiRiko Poland za wyrażoną chęć współpracy, a pracownikom za ciepłe przyjęcie.

Grudzień 7, 2018