header bottom lines

Udział w XI Targach Wolontariatu

W dniu 07 grudnia przedstawiciele młodzieży naszej szkoły zaangażowani w bezinteresowną pomoc innym, wzięli udział w XI Targach Wolontariatu organizowanych w Miejskim Domu Kultury w Olkuszu.

Tematem przewodnim imprezy były słowa Ireny Sendlerowej „Każdemu kto tonie, należy podać rękę”. Podczas uroczystości została przybliżona ta niezwykła osoba i jej dokonania, która może być wzorem także dla współczesnych wolontariuszy.

Podczas uroczystości rozstrzygnięto również konkurs na Wolontariusza roku w trzech kategoriach: najlepszy wolontariusz w mojej organizacji, najlepszy wolontariusz-uczeń i najlepszy wolontariusz- pedagog.  Zwyciężczyniami zostały : Kinga Trzcionkowska (uczennica ZS nr 4 i. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu), Urszula Januszek (uczennica ZS nr 3 im Antoniego Kocjana w Olkuszu) oraz Joanna Gorajczyk (nauczyciel  ZS nr 4 i. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu).

Z naszej szkoły nominowane w konkursie zostały Zuzanna Statuch I Zuzanna Słaboń- uczennice klasy II a LO.

Grudzień 11, 2018