header bottom lines

JĘZYKOWE „TED-y” OFICJALNIE NA KANALE TED-ED CLUB YOU TUBE CHANNEL !

Ubiegłoroczni klubowicze oficjalnie ukończyli projekt ZS – Wolbrom Ted-Ed Club. Spośród 11 nagranych prezentacji, 9 zostało zaakceptowanych przez organizację Ted-Ed Club oraz umieszczonych na młodzieżowym kanale Ted-Ed You Tube Channel. To ogromny, językowy sukces naszych szkolnych klubowiczów, którzy odważyli się mówić o swoich ideach przed społecznością szkolną, ą także rówieśnikami z innych krajów.

Linki do nagranych prezentacji znajdziecie poniżej, a także na stałe w zakładce „Projekty  – ZS Wolbrom Ted-Ed Club.” Oglądajcie, komentujcie, zostawiajcie łapki,  wykorzystujcie do nauki języka angielskiego !

Nabór do koła językowego trwa ! Jeśli chcesz się „rozgadać” po angielsku, nawiązać nowe znajomości z młodzieżą z całego świata oraz przełamać swoją nieśmiałość, zainteresuj się i przyjdź do Sali nr 4 (p. Paulina Strózik), żeby dowiedzieć się więcejJ

Zuzanna Statuch, kl. 2a – „Women’s rights”

Grzegorz Pustułka, kl. 2 TCH – „Broken Polish Educational System”

Beata Habryn, kl. 2a- “The shelters”

Karolina Płoszaj, kl. 2a – “Depression”

Natalia Kozłowska, kl. 2a – „How tabloids influence people’s lives”

Klaudia Dziubdziela, kl. 2a – “Judging people by stereotypes”

Aleksandra Bratek, kl. 2a – “Too much of social media”

https://www.youtube.com/watch?v=p1MRWDUVqz8

Zuzanna Ptasińska – “Volunteering in Africa”

https://www.youtube.com/watch?v=DIn9c7BSl7s

Wiktoria Trętowicz- “Influence of Art”

https://www.youtube.com/watch?v=1GDtEFi9fKI

Share Your voice with the world !!!

Wrzesień 26, 2019