header bottom lines

Poczuć się studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach!

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję poczuć się jak prawdziwi studenci. Dnia 26. listopada wzięli udział w dwóch wykładach na UE w Katowicach. Pierwszy z nich przygotowany specjalnie dla naszej młodzieży na temat inwestowania wygłosił pan dr Łukasz Szewczyk.

Kolejny wykład na pięknej nowoczesnej auli prowadził pan dr Artur Grabowski . Tematem prelekcji były ekonomiczne aspekty sportu. Po wykładach studenci oprowadzili naszą młodzież po Uniwersytecie i opowiadając o studenckim życiu.

Miejmy nadzieję, że wizyta na śląskiej uczelni będzie dla naszej młodzieży mobilizacją do intensywnej nauki, by w przyszłości zasilić studenckie szeregi Uniwersytetu.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, działanie 3.

Listopad 29, 2019