header bottom lines

WIZYTA W PWSZ W TARNOWIE NA ZAJĘCIACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W RAMACH PROJEKTU „MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA”.

Młodzież z kl. 2A biorąca udział w cotygodniowych zajęciach online z języka angielskiego wraz z p. Paulina Strózik wstała skoro świt i udała się do Tarnowa aby na żywo uczestniczyć w wykładzie oraz ćwiczeniach prowadzonych przez dr Grzegorza Cebrata. Zajęcia dotyczyły pracy ze słownikiem bilingwalnym i monolingwalnym. Uczniowie musieli rozszyfrować szereg skrótów stosowanych szczególnie w słownikach angielsko – angielskich. Następnie pracowali nad składnią zdania szukając definicji, pracując nad poszczególnymi częściami mowy.
Zajęcia online z języka angielskiego odbywają się w naszej szkole w każdy poniedziałek o godz. 7:30. Dziś natomiast uczestnicy projektu, siedząc w uczelnianej sali, wertując grube słowniki, szukając odpowiedzi poczuli się jak prawdziwi studenci, którymi być może w przyszłości będą…

Grudzień 16, 2019