header bottom lines

ZS WOLBROM TED-ED CLUB IS ONLINE !!!

Niezwykłe „spotkanie towarzyskie” miało miejsce w piątek wieczorem w ramach szkolnego klubu językowego ZS Wolbrom Ted-Ed Club!
Nasi klubowicze połączyli się w wideokonferencji z młodzieżą z Cabo w San Lucas leżącym na Półwyspie Kalifornijskim. Liczna grupa uczniów wymieniła się doświadczeniami związanymi z obecną sytuacją, opowiedziała sobie o tym jak wygląda teraz ich szkoła i codzienne życie. Klubowicze rozmawiali również na temat ich udziału w klubie Ted-Ed.
Najatrakcyjniejszym chyba punktem wieczoru było dobranie uczniów w pary, tak aby mogli porozmawiać ze sobą osobiście. Spotkanie online przeciągało się do godzin wieczornych, ponieważ trudno było opiekunom „wygonić” młodzież „do domów.”
Jak widać kwarantanna też może służyć nawiązywaniu nowych, międzynarodowych znajomości, a spotkanie to było świetną odskocznią od codzienności….

 

 

Marzec 31, 2020