header bottom lines

Otwarta Akademia Nauki ONLINE – bezpłatne spotkanie dla młodzieży

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online pt. ”Czy leci z nami pilot? Czyli o tym jak sztuczna inteligencja zmienia nasz świat” prowadzone przez dra Grzegorza Kądzielawskiego – Wiceprezesa Grupy Azoty S.A., Dyrektora Instytutu Badań nad Sztuczną Inteligencją Akademii WSB, które odbędzie się 28 kwietnia 2020 r. o godz. 12.00.

W czasach epidemii nowoczesne technologie i sztuczna inteligencja sprawdzają się lepiej niż którykolwiek z dotychczasowych wynalazków człowieka. W tym kontekście, słowa wypowiedziane przez szefa jednej ze spółek Google, Sundara Pichai, podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, który stwierdził, że sztuczna inteligencja jest ważniejsza od wynalezienia ognia wydają się dziś niemal prorocze.

Przechodzimy dziś wszyscy błyskawiczny kurs społecznej i gospodarczej użyteczności cyfrowych technologii. Przy okazji uświadamiamy sobie, jak wiele jest jeszcze do zrobienia, by z jednej strony po ustaniu epidemii odbudować życie społeczne i gospodarcze, a gdy znów nadejdzie kolejny kryzys – przetrwać. Co trzeba zrobić? Czy właściwie podchodzimy do SI? Czy należycie wykorzystujemy technologie? Czy leci z nami pilot?

Wybór studiów to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Warto ją podjąć świadomie i na podstawie rzetelnych informacji. Dlatego przed spotkaniem online odbędzie się krótka prezentacja poszczególnych kierunków studiów w Akademii WSB.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Link do wydarzenia: KLIKNIJ TUTAJ

Kod dla urządzeń mobilnych: 911-427-241

*Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność logowania.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Otwartej Akademii Nauki ONLINE oraz wpisania spotkania dla uczniów w plan zajęć w dziennikach elektronicznych.

Do zobaczenia online!

Z poważaniem,

Sebastian Korzeniowski

Akademia WSB

Kierownik Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu

tel. 887-755-200; e-mail: skorzeniowski@wsb.edu.pl

 

Akademia WSB – do dnia 15 kwietnia 2018 roku Uczelnia  nosiła nazwę

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Kwiecień 25, 2020