„ Małopolska Chmura Edukacyjna” – rekrutacja

12 września, 2020

W dniach 14 – 25.09.2020 roku na terenie naszej szkoły przeprowadzona zostanie rekrutacja do zajęć w ramach „Małopolskiej Chmury Edukacyjnej”. To już druga edycja tego typu zajęć w naszej szkole, które mają wspierać rozwój uzdolnionej młodzieży oparty na zajęciach prowadzonych on-line we współpracy z uczelniami wyższymi. W ramach projektu uczniowie uczestniczą w wykładach i kole naukowym. W tym roku w naszej szkole projekt obejmuje zajęcia z języka angielskiego i informatyki.

Regulamin rekrutacji do zajęć znajduje się na szkolnej stronie internetowej w zakładce projekty.

REALIZOWANE ZAJĘCIA

  • Zespół Szkół w Wolbromiu – realizowane zajęcia zajęcia on-line z pracownikami akademickimi Wyższej Szkoły Ekologii i Turystyki w Suchej w obszarze tematycznym „informatyka” – 30 godzin lekcyjnych w okresie od października 2020 r. do czerwca 2021 r.;
  • koło naukowe w obszarze „język angielski” – 30 godzin lekcyjnych w okresie od października 2020 r. do czerwca 2021 r. w tym 10h zajęć w roku szkolnym w ramach kół prowadzonych będzie przez nauczycieli akademickich/doktorantów za pomocą wideokonferencji w czasie rzeczywistym;
  • koło naukowe w obszarze „informatyka” z PWSZ Tarnów – 30 godzin lekcyjnych w okresie od października 2020 r. do czerwca 2021 r. w tym 10h zajęć w roku szkolnym w ramach kół prowadzonych będzie przez nauczycieli akademickich/doktorantów za pomocą wideokonferencji w czasie rzeczywistym.

Skontaktuj się z nami!