header bottom lines

Drodzy Uczestnicy HISTORY CHALLENGE – GRA O CHRZEST!

Wolbrom, 19 kwietnia 2021 r.

Drodzy Uczestnicy HISTORY CHALLENGE – GRA O CHRZEST!

W kwietniu obchodziliśmy 1055 rocznicę chrztu Polski i z tej okazji MY historyczki ZS Wolbrom zaproponowałyśmy, abyście tym razem to WY przygotowali dla nas zadania związane z chrztem Polski i początkami polskiej państwowości.

Cieszymy się, że postanowiliście skorzystać z propozycji i rzucić NAM wyzwanie .
Spośród nadesłanych zadań wyłoniłyśmy autora -zwycięzcę, którym został uczeń klasy 1a LO BARTOSZ GWIAZDA. Bartosz wykazał się kreatywnością i przygotował oryginalne i ciekawe zadania w oparciu o źródła historyczne.

Zwycięzcy i pozostałym uczestnikom HISTORY CHALLENGE serdecznie gratulujemy wiedzy i kreatywności oraz dziękujemy za udział w wyzwaniu i dobrą zabawę.

Z poważaniem
Nauczycielki historii ZS Wolbrom
Agnieszka Kwapińska
Anna Pasternak
Agata Żak

 

 

Zadanie 1

Zadanie 2

 

 

19 kwietnia, 2021