Polsko- włoskie spotkania

5 czerwca, 2021

Polsko- włoskie spotkania towarzysko-edukacyjne i chillout na plaży, czyli projekt COOLturka, dzień 4 i 5 Przyszedł czas na oczekiwane spotkanie z włoskimi kolegami i koleżankami, tym razem w końcu na żywo. Przez dwa dni, od rana gościliśmy w naszej szkole partnerskiej Liceo Joyce. Uczestniczyliśmy w zajęciach integracyjnych, przedstawieniu i wymieniliśmy się prezentacjami na temat naszych krajów. Najfajniejsze jednak dla nas było to, że mogliśmy osobiście porozmawiać, pośmiać się i pożartować z osobami, z którymi znaliśmy się tylko ze spotkań na Zoom czy rozmów na Whatsapp’ie. Na zakończenie naszych działań, Włosi zaprosili nas do klimatycznej restauracji, gdzie wspólnie, przy gwarnych rozmowach, zjedliśmy pyszny lunch. Po zajęciach w szkole czas upływał nam naprawdę błogo… byliśmy na prawdziwych wakacjach. Na przepięknej plaży w Anzio łapaliśmy promienie słońca, pływaliśmy i wygłupialiśmy się w ciepłym morzu, graliśmy w piłkę, budowaliśmy z piasku… nawet się nie zorientowaliśmy, kiedy przyszedł czas na pakowanie i szykowanie się do drogi… ale przed nami jeszcze jeden przystanek – Wenecja !

Skontaktuj się z nami!