Erasmus u Traugutta

12 września, 2021

 

 

 

54 345,00 euro dla Traugutta! Tyle wynosi w roku szkolnym 2021/2022 dofinansowanie z programu Erasmus w ramach AKCJI 1 Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej (KA121-SCH) dla Zespołu Szkół w Wolbromiu.

Pozyskana kwota pozwoli na realizację 27 wyjazdów zagranicznych (mobilności) dla uczniów do partnerskich szkół europejskich, m.in. w Cordobie w Hiszpanii oraz na odbycie 11 mobilności  nauczycieli na zagranicznych kursach językowych oraz metodycznych.

Przypomnijmy, że ZS w Wolbromiu otrzymał Akredytację Erasmusa w sektorze Edukacja Szkolna, co oznacza, że przez kolejne 6 lat szkoła będzie miała zapewniony uproszczony dostęp do finansowania mobilności uczniów i nauczycieli. Zatem możemy rozwinąć skrzydła i poszybować w Europę po wiedzę i nowe doświadczenia!

Skontaktuj się z nami!