Co słychać u Traugutta? – grudzień 2021

3 stycznia, 2022

Co słychać u Traugutta?

Skalska 18

grudzień

 • 1 grudnia zaproszeni nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół wzięli udział w wystawie Dziedzictwo kulturowe Małopolski na fotografiach osób niepełnosprawnych”. Projekt ten został zrealizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
 • 1 grudnia prelekcjami na lekcjach biologii uświetniliśmy Światowy Dzień Walki z AIDS.
 • 6 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne mikołajki, w których wzięli udział uczniowie oraz wszyscy pracownicy Zespołu Szkół.
 • 6 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie I etapu przyrodniczego konkursu fotograficznego
  Cztery pory roku – przyroda w obiektywie” JESIEŃ.
 • 12-13 grudnia po raz kolejny w naszej szkole odbył się finał akcji Szlachetna Paczka”, do której nasza społeczność szkolna przyłączyła się także jako darczyńca.
 • 13 grudnia uczniowie ZS Wolbrom wzięli udział w grze historycznej z okazji 40 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce pt. Można wybaczyć, lecz nigdy zapomnieć”17 grudnia zostały ogłoszone wyniki II etapu rekrutacji do międzynarodowego projektu  ERASMUS +
 • 17 grudnia klasa 2a zaprojektowała i wykonała kartki świąteczne dla uczestników projektu integracyjnego Współistnienie czy współdziałanie? Mądra integracja”.
 • 17 grudnia wręczono dyplomy i nagrody uczniom, którzy wygrali lub zdobyli wyróżnienia w szkolnym konkursie przedsiębiorczo – językowym  Ich bin ein Erfolgsmensch – Jestem człowiekiem sukcesu”. 
 • 22 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na kartkę bożonarodzeniową w języku obcym. I miejsce zajęła Wiktoria Borowiecka, II miejsce – Alicja Kundzierewicz, III miejsce – Karina Pietrzak, a wyróżnienie zdobyli: Veronika Paliha oraz Miłosz Wójcik.

 

Skontaktuj się z nami!