Konkurs na “ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU OBCYM” – rozstrzygnięty!

3 stycznia, 2022

 

Dnia 21 grudnia zakończyła się druga edycja konkursu na “ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU OBCYM” zorganizowanym przez nauczycieli języków obcych. Zadaniem uczestników było wykonanie kartki bożonarodzeniowej z dołączonymi do niej życzeniami w wybranym języku obcym . Życzenia skierowane były bezpośrednio do Dyrekcji naszej szkoły. Uczniowie  wykorzystywali dowolne techniki plastyczne. Organizatorzy otrzymali łącznie czternaście prac i dnia 22 grudnia jury  konkursu, któremu przewodniczył  Pan Dyrektor Piotr Grojec nagrodziło najlepsze prace. Gratulujemy!

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

1 miejsce Wiktoria Borowiecka klasa III B

2 miejsce Alicja Kundzierewicz klasa I A

3 miejsce Karina Pietrzak klasa IV TCH

Wyróżnienia otrzymali:

VeronikaPaliha klasa I TCH i Miłosz Wójcik klasa IV TCH.

Nagrody  ufundowała firma Outlinecomputers Pan Tomasz Płaszczyk.

Sponsorowi serdecznie dziękujemy za nagrody, a uczniom za udział w konkursie.

Skontaktuj się z nami!