„Idź swoją drogą…”

30 kwietnia, 2022

„Idź swoją drogą” – słowa polskiej wersji utworu Franka Sinatry, wykonywanej przez  zespół „Raz dwa trzy”, stały się ważnym elementem uroczystości zakończenia nauki abiturientów Zespołu Szkół w Wolbromiu. 29 kwietnia na scenie wolbromskiego Domu Kultury wystąpili uczniowie klas 3 Ap LO, 3 Bp LO, 2 A LO oraz IV TCH, w programie artystycznym przygotowanym przez panią Annę Pasternak i Elżbietę Kowal – Siewiorek. Tę ważną dla ZS w Wolbromiu uroczystość uświetnili swoją obecnością przede wszystkim Starosta Powiatu Olkuskiego – pan Bogumił Sobczyk oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom – pan Adam Zielnik.

Wręczenie świadectw i nagród uczniom, którzy ukończyli naukę z wyróżnieniem, listów gratulacyjnych dla rodziców było oczywiście najważniejszym elementem gali. Jednak najbardziej urokliwy stał się występ uczniów ZS w Wolbromiu. Popisy wokalne oraz skecze parafrazujące „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza, „Noce i dnie” Marii Dąbrowskiej, „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego, sceniczne żarty dotyczące zbliżającej się matury znakomicie wykonane przez młodzież, zachwyciły zgromadzonych gości, nauczycieli i uczniów. Nie zabrakło oczywiście wielu serdecznych życzeń i podziękowań.

W związku z uroczystością szczególne podziękowania kierujemy do pana Piotra Gamrota – dyrektora Domu Kultury w Wolbromiu, dzięki którego uprzejmości mogliśmy znów przeżyć wspaniałe chwile we wspaniałej scenerii sali kinowej DK Wolbrom. Dziękujemy również pracownikom Domu Kultury, którzy wspierali nas podczas uroczystości.

Kolejni absolwenci ZSW odchodzą w świat i życie „nie do pojęcia”…

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!