” Przebierane- Niepytajki”

5 listopada, 2022

 

” Przebierane- Niepytajki”, czyli czy szkoła to bajka?

Za nami ostatni dzień z cyklu „Przebierane- Niepytajki”. Tym razem uczniowie i nauczyciele przebrali się w stroje bajkowych postaci, a na korytarzach zapanował totalny chaos: Darth Vader gonił Myszkę Mickey, Bob Budowniczy szukał kierownika budowy, a Królewna Śnieżka martwiła się czy jej jabłko na pewno pochodzi z ekologicznej uprawy. Jedno pozostało niezmienne: dobra zabawa i integracja społeczności szkolnej. Do zobaczenia w kolejnej…bajce.

„Przebierane –Niepytajki”, czyli halloweenowy dreszczyk emocji na szkolnych korytarzach!
28 października wzięliśmy udział w drugiej odsłonie zabawy pt. „Przebierane- Niepytajki”, której tematem przewodnim było święto Halloween. Jeżeli przyglądaliście się uważnie, na pewno odpowiecie na nasze podchwytliwe pytania: Kogo trzymała na rękach pani od biologii? Ilu Jokerów pojawiło się tego dnia w szkole? Czy fryzura pani od fizyki była stosowna do okazji? Czy ktoś poddał się zabiegowi przedłużenia uszu? Czy pani od matematyki miała nakrycie głowy? Co tam robił Czerwony Kapturek? Czy panie od angielskiego wyglądały bosko tego dnia? A jeśli nie znacie odpowiedzi na te pytania, to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.
„Przebierane- Niepytajki, czyli czy uczeń może zostać nauczycielem?”
Za nami pierwszy dzień z cyklu  „ Przebierane- Niepytajki”. Uczniowie przebrali się za nauczycieli, a nauczyciele za uczniów albo…za innych nauczycieli. Pojawił się prawdziwy wysyp księży, majorów i nauczycieli wychowania fizycznego. Przed nami kolejny dzień, który upłynie nam w halloweenowym nastroju. Zaskoczcie nas!!!

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!