Spotkanie z funkcjonariuszami służby więziennej

9 listopada, 2022

07 listopada w naszej szkole gościliśmy z zakładu karnego w Trzebini. Pani porucznik Joanna Knapik i pan chorąży Tomasz Starzykiewicz spotkali się z uczniami klas mundurowych, aby przybliżyć im specyfikę pracy w ich formacji. Szczegółowe informacje dotyczące struktury zatrudnienia w zakładzie karnym, przeplatali ciekawostkami i osobistymi uwagami. Chętnie odpowiadali na liczne pytania młodzieży, która z zaciekawieniem słuchała o pracy w służbach więziennych, a także o warunkach pobytu osób osadzonych w zakładzie. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali ulotki z informacją na temat rekrutacji oraz zaproszenie do wizyty studyjnej w zakładzie karnym.

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!