Job – shadowing w fińskim Iisalmi

15 listopada, 2022
W dniach od 7 do 10 listopada nauczyciele Zespołu Szkół w Wolbromiu: Jolanta Haberka, Magdalena Kołdras i Jarosław Kazibut przebywali w fińskim Iisalmi, obserwując funkcjonowanie tamtejszej szkoły, poznając założenia i fenomen najlepszego systemu edukacji w Europie. Wyjazd zaplanowano w ramach programu Erasmus+ Edukacja Szkolna.
Finlandia, znana nam jedynie z lekcji geografii, opowieści znajomych czy uroczej legendy o św. Mikołaju i jego dzielnych reniferach odsłoniła przed nami swoje malownicze oblicze…. To kraj, który może pochwalić się ogromną ilością jezior i lasów. A w szkole, którą odwiedziliśmy zaplanowano dla nas intensywny harmonogram, o którym szczegółowo wkrótce…

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!