header bottom lines

Po Jubileuszu…

Ten dzień już za nami. Było wzruszająco, miło, serdecznie. Dopisała pogoda i humory i – co najważniejsze- goście.

Jubileusz był okazją do spotkania i integracji absolwentów, ale także skłonił do refleksji nad historią szkoły i perspektywami jej rozwoju. Nie zabrakło słów uznania, które popłynęły   na ręce dyrektora Zespołu Szkół. Były  łzy wzruszenia, szczególnie, gdy wspominano nauczycieli, którzy odeszli na wieczną emeryturę. Nie zabrakło też i salw śmiechu we wspominkach absolwentów, bo znowu okazało się, że w pamięci uczniów najlepiej zapisują się błędy nauczycieli.

Dziękujemy przyjaciołom, sympatykom, gościom, którzy  swoją obecnością uświetnili nasz Jubileusz. Dziękujemy za życzliwość, wsparcie, entuzjazm i mnóstwo uśmiechów. Miło było spędzić z Wami ten wyjątkowy czas.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z uroczystości na poniższych stronach:

https://przeglad.olkuski.pl/index.php/artykuly/aktualnosci/19379-wolbromski-zs-swietowal-jubileusz

http://diecezja.sosnowiec.pl/news/wolbrom:-poswiecenie-sztandaru-szkoly-2906

 

Październik 24, 2018