header bottom lines

Oferta stypendialna

Szanowni Państwo,

stypendium to często jedyna szansa dla młodych osób, aby rozwinąć skrzydła – rozwijać swoje pasje, uczestniczyć w programach edukacyjnych, a także zaspokoić podstawowe potrzeby.

Fundacja Dobra Sieć od ponad 9 lat podejmuje działania na rzecz podnoszenia świadomości o istnieniu zróżnicowanych programów stypendialnych, przyznawanych nie tylko w szkołach, lecz również przez organizacje pozarządowe, jednostki samorządu terytorialnego i firmy.
Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informujemy o wszystkich polskich programach stypendialnych. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych (krajowych i zagranicznych), staży oraz konkursów edukacyjnych, skierowaną do uczniów, nauczycieli, rodziców, artystów i sportowców.

W ramach cyklicznej kampanii informacyjnej rozsyłamy bezpłatnie plakaty, ulotki i banery internetowe.

Chcielibyśmy Państwa uprzejmie prosić o zgodę na nieodpłatne przesłanie drogą pocztową plakatów oraz umieszczeniu ich w widocznym miejscu. Dodatkowo zwracamy się z prośbą o opublikowanie tekstu informacyjnego lub baneru serwisu mojestypendium.pl na Państwa stronie internetowej (materiały znajdują się w załącznikach). Wspierajmy wspólnie programy stypendialne dla utalentowanych osób, którzy mają ograniczony dostęp do wsparcia!

Prosimy o wypełnienie informacji poprzez formularz dostępny tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBM8G1U2yoERrVtVn_ZNNl-gbTPxe3p2d3FJayZ2Z6xmibng/viewform

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: serwis@mojestypendium.pl.

 

Grudzień 7, 2018