header bottom lines

II miejsce Jakuba Pabiana w etapie rejonowym XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia to ogólnopolski konkurs, w którym uczestnicy muszą wykazać się wiedzą o zdrowym stylu życia w zakresie odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomości zasad pierwszej pomocy.

Uczeń naszej szkoły Jakub Pabian z klasy 2TCH doskonale przygotował się z w. w. tematów z  pomocą nauczyciela wychowania fizycznego Pana Radosława Koterby, dzięki czemu zakwalifikował się do etapu rejonowego XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

13 grudnia 2019r. w Biurze Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Krakowie nasz uczeń przystąpił  do rozwiązania testu składającego się z 30 pytań. Z grona 25 uczestników zostały wyłonione osoby, które najlepiej poradziły sobie z pytaniami testowymi. Jakub Pabian zajął wysokie, drugie miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych powiatu olkuskiego. Niestety, uzyskanie tylko pierwszego miejsca gwarantowało udział w etapie okręgowym.

Gratulujemy Kubie tego sukcesu i życzymy powodzenia w następnej edycji. Znając jego upór i zaangażowanie, na pewno jeszcze nas zaskoczy.

Trzymamy kciuki!

Grudzień 14, 2019