header bottom lines

Po raz kolejny udowodnili, że mają talent

12 grudnia 2019r. w Zespole Szkół nr 4 w Olkuszu odbył się I Powiatowy Turniej Muzyczno-Recytatorski „Lingwistyczna Wieża Babel”. Sześćdziesięciu uczestników rywalizowało w dwóch kategoriach: recytatorskiej i muzycznej.

Wśród nich  nie mogło  zabraknąć uczniów naszej szkoły.  Godnie reprezentowali ją w tym dniu: Katarzyna Janus z klasy 1B, Nikola Tabor z klasy 1Ap, Paulina Jajuga z klasy, 1Ap, Monika Maciąg z klasy 1A, Kacper Faron z klasy 1B oraz Dawid Pacia z klasy 2A. Wsparcia merytorycznego naszym uczniom udzielili nauczyciele języków obcych: Pani Dominika Urbaniak, Pani Paulina Strózik, Pani Paulina Tracz i Pan Dominik Wróbel.

Dawid Pacia swoim wystąpieniem tak ujął jury konkursu, że to właśnie jego uznano za najlepszego w kategorii muzycznej. Kacper Faron niezwykle umiejętnie przekazał emocje towarzyszące  recytacji i jury nagrodziło go II miejscem w kategorii recytatorskiej.

Gratulujemy nie tylko nagrodzonym, lecz całej naszej szóstce uczestników.  Biorąc pod uwagę jak zdolną mamy młodzież na dalsze sukcesy nie przyjdzie czekać nam długo.

Powodzenia!

 

Grudzień 14, 2019