header bottom lines

Zajęcia online w ramach MAŁOPOLSKIEJ CHMURY EDUKACYJNEJ

17 grudnia uczniowie naszej szkoły należący do koła naukowego z języka angielskiego mieli okazję po raz drugi uczestniczyć w zajęciach online prowadzonych przez p. Annę Stefanowicz- Kocoł z PWSZ w Tarnowie. Oprócz uczniów z ZS w Wolbromiu, w lekcji uczestniczyły też szkoły m. in. z Myślenic, Olkusza, Krakowa i Zakopanego. W trakcie zajęć uczniowie rozwikłali zagadkę różnic kulturowych i wpływu kręgu kulturowego na nasze zachowania oraz poznali różnicę pomiędzy kulturą niskiego i wysokiego kontekstu. Lekcja zawierała także wiele wyrażeń idiomatycznych oraz ciekawe nagrania oraz prezentacje, dzięki którym uczestnicy poszerzyli znajomość leksyki języka angielskiego oraz mogli sprawdzić się w sytuacjach komunikacyjnych w obcym języku.

Grudzień 17, 2019