header bottom lines

TED-ED EVENT – ONLINE !!!

TED-ED EVENT – ONLINE !!!

Zakończenie działań szkolnych klubów językowych ZS Wolbrom TedEd Clubs.

         Pomimo zawieszenia zajęć w szkole uczniowie działający w szkolnych klubach językowych „ZS Wolbrom Ted-Ed Clubs” ukończyli projekt. Zamiast wydarzenia zorganizowanego w szkole lub Domu Kultury, uczniowie wygłosili swoje „Ted-y” – online mając za publiczność wszystkich klubowiczów oraz nauczycielki języka angielskiego: p. Paulinę Strózik, p. Dominikę Łaksę i p. Dominikę Urbaniak (każda z Pań prowadziła swój klub językowy).

W tym roku szkolnym klub liczył wielu członków, każdy z nich uczestniczył w zajęciach, jednak nie każdy zdecydował się ukończyć projekt i wystąpić publicznie przed społecznością szkolną oraz nagrać film, który potem koordynatorki wysyłają do organizacji TedEd, a następnie na kanał TedEd Sutdents Talks.

Trzeba przyznać, że prezentacje uczniów podczas tegorocznego TedEd Event były bardzo pouczające i wiele można było z nich wynieść. Okazuje się, że młodzi ludzie z naszej szkoły mają dużo do powiedzenia na tematy oceniania przez innych, poczucia własnej wartości, wartości pieniądza, relacji z rodzicami czy też pandemii, a nawet polskiej służby zdrowia.

Nabór do kolejnych klubów językowych: ZS Wolbrom TedEd Clubs już od września w Zespole Szkół w Wolbromiu. Czekamy na chętną młodzież oraz nowoprzybyłych uczniów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne, a także poznać nowych ludzi z całego świata!

Czerwiec 16, 2020