header bottom lines

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Z powodu panującej pandemii, rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 w budynku szkoły organizowane jest tylko dla klas pierwszych, natomiast klasy starsze będą miały przekazane niezbędne informacje przez wychowawców za pomocą dziennika elektronicznego.

Pierwszoklasistów zapraszamy na godzinę 9.00  (msza święta w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wolbromiu o godzinie 8.00) na salę gimnastyczną, gdzie po krótkim powitaniu przez dyrektora Zespołu Szkół w Wolbromiu, uczniowie udadzą się pod opieką wychowawców do sal lekcyjnych. Tam zostaną im przekazane wstępne informacje.

WAŻNE! Przed wejściem do szkoły uczniowie będą mieli mierzona temperaturę ciała. Wymagane jest także posiadanie maseczek lub przyłbic, dezynfekcja rąk przy wejściu oraz posiadanie własnego długopisu i notatnika.

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM !

Sierpień 27, 2020