header bottom lines

Świętujemy Europejski Dzień Języków !

W związku z tym,że 26 września przypada Europejski Dzień Języków, a nasza młodzież uczy się ich wielu, 5 października uczciliśmy to święto, tym razem w murach szkoły, a nie jak to corocznie bywało, na ulicach miasta. Chcieliśmy także, aby nowi uczniowie klas 1 mogli wykazać się znajomością języków, a  także po raz pierwszy zaznać „życia pozalekcyjnego.”
Uczniowie klas 1A, 1 B oraz 1 TCH rywalizowali ze sobą w trzech konkurencjach. Mieli za zadanie odgadywać nazwy śpiewanych przez starszych kolegów piosenek w językach, których się uczą, rozpoznać filmy, z których odgrywane były scenki, a także dopasować usłyszane hymny do wybranych państwa europejskich. 
Zwyciężyła klasa 1 A, która w nagrodę ma zapewnione miejsce w tegorocznym maratonie językowym, podczas którego, jak wiadomo, można dobrze zjeść i dobrze się bawić.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.


Nauczyciele języków obcych.

Październik 7, 2020