header bottom lines

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół w konkursach polonistycznych

Październik 2020 r. przebiegał pod znakiem konkursów polonistycznych on-line,  które organizowało Centrum Edukacji Polonistycznej w Warszawie. Ogólnopolski Test Polonistyczny rozwiązywało  89 uczestników, wśród których znalazło się  6 naszych uczniów, zaś Ogólnopolski Test Ortograficzny cieszył się jeszcze większą popularnością , gromadząc aż 194 chętnych , w tym 11  naszych  licealistów.

Ogłoszone na początku grudnia wyniki świadczą o bardzo dużym talencie   i umiejętnościach  młodzieży, która z powodzeniem może rywalizować  z rówieśnikami  z całego  kraju, jednocześnie uzyskując bardzo wysokie lokaty w obydwu konkursach i  tytuły laureatów.

Oto wyniki konkursów

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom i wyróżnionym     gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grudzień 8, 2020