header bottom lines

Konkurs na “ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU OBCYM” – rozstrzygnięty!

Dnia 21 grudnia zakończył się konkurs na “ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU OBCYM” zorganizowanym przez nauczycieli języków obcych. Zadaniem uczestników było wykonanie kartki bożonarodzeniowej z dołączonymi do niej życzeniami w wybranym języku obcym . Życzenia skierowane były bezpośrednio do Dyrekcji naszej szkoły. Uczniowie  wykorzystywali dowolne techniki plastyczne. Organizatorzy otrzymali łącznie czternaście prac i dnia 23 grudnia jury  konkursu, któremu przewodniczył  Pan Dyrektor Piotr Grojec nagrodziło najlepsze prace. Gratulujemy!

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

1 miejsce Kacper Faron klasa II B

2 miejsce Karina Bochenek klasa

3 miejsce Angelika Lipczyńska klasa IV TCH

Wyróżnienia otrzymali:

Eliza Kaźmierczak klasa IB, Nikola Nowakowska klasa IB, Wiktoria Borowiecka klasa IIB.

Uczniowie nagrodzonych i wyróżnionych prac proszeni są o odbiór nagród i pamiątkowych dyplomów z sekretariatu szkoły.

Nagrody  ufundowała firma Outlinecomputers Pan Tomasz Płaszczyk.

Sponsorowi serdecznie dziękujemy za nagrody, a uczniom za udział w konkursie.

Grudzień 28, 2020