header bottom lines

Małopolska Chmura Edukacyjna The Final Episode

28 kwietnia zakończyliśmy tegoroczną działalność koła naukowego z języka angielskiego w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. Ostatnie zadanie polegało na stworzeniu prezentacji na temat dowolnego aspektu kultury brytyjskiej. Uczestnicy koła wykazali się, jak zwykle, ogromną pomysłowością w doborze tematów i w czasie ostatniego spotkania online mogliśmy usłyszeć historię powstania jednego z najsłynniejszych gangów- the Peaky Blinders, opowieść o tym jak zmieniała się brytyjska flaga (the Union Jack), a także spojrzeliśmy na wykaz najbardziej znanych brytyjskich powieści i zespołów muzycznych oraz specjałów kuchni brytyjskiej (m.in. black pudding). Miejmy nadzieję, że tematy realizowane podczas zajęć koła naukowego w kolejnym roku szkolnym będą równie interesujące! Czekamy na przyszłorocznych uczestników!

28 kwietnia, 2021