COOLturka dzień 6 czyli chillout w Wenecji

6 czerwca, 2021

COOLturka dzień 6 czyli chillout w Wenecji

Za nami ostatnia, zielona noc w hotelu, sobota rano, pobudka o 5 by móc wyruszyć na podbój miasta na wodzie. Rano pogoda była deszczowa, ale później zaczął się upał. W centrum Wenecji przywitała nas pani przewodnik – Włoszka, doskonale mówiąca po polsku, z którą przespacerowaliśmy się wąskimi uliczkami. Chiara pokazała nam tętniące życiem dzielnice, opowiedziała o historii Wenecji i zwyczajach mieszkańców, oprowadziła nas także po Bazylice św. Marka. Po południu spacerowaliśmy, jedliśmy lody, kupowaliśmy pamiątki. Na koniec pobytu w Wenecji nasi nauczyciele zabrali nas na nocny rejs wodnymi taksówkami po Canal Grande, było super! Szkoda, że wszystko co dobre szybko się kończy. To był niezapomniany czas, prawdziwe włoskie wakacje…

Naładowani słońcem, pozytywnie zmęczeni w sobotnią noc wyruszyliśmy w kierunku domu…

Skontaktuj się z nami!