11 Listopada – „Kocham Cię Polsko!”

15 listopada, 2021
10 listopada w Zespole Szkół w Wolbromiu po raz kolejny w tym roku szkolnym gościliśmy młodzież ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Wolbrom, która wzięła udział w organizowanej z okazji Święta Niepodległości grze patriotycznej „Kocham Cię Polsko!”
Na nasze zaproszenie odpowiedziało sześć drużyn: SP Dłużec, SP Gołaczewy, SP Kąpiele Wielkie, SP Wierzchowisko, SP Zarzecze i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wolbromiu.
W trakcie zmagań ósmoklasiści musieli wykazać się ogólną wiedzą dotycząca naszej Ojczyzny. W trzyosobowych drużynach rozwiązywali różnorakie zadania sprawdzające ich wiedzę i kreatywność.
Zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w składzie: Emilia Sośnierz, Nadia Woźniczko i Dawid Myszor.
Pozostałe drużyny reprezentowali: SP Dłużec: Filip Dachowski, Dawid Dygas, Kamil Ptak, SP Gołaczewy: Wojtek Drapała, Emilia Łagosz, Nela Szot, SP Kąpiele Wielkie: Oliwia Ambrożkiewicz, Oliwia Chmura, Paweł Kuźniak, SP Wierzchowisko: Julia Kubat, Ewa Straszak, Julia Prusek, SP Zarzecze: Emilia Mistur, Gabriela Zębala, Sergiusz Barczyk.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i dziękujemy za wspólną zabawę.
Dziękujemy także Dyrektorom Szkół i nauczycielom opiekującymi się młodzieżą.

Skontaktuj się z nami!