Mikołaj ze Śnieżynkami u nas w szkole

21 grudnia, 2015

Jak co roku, do naszej szkoły przybył Mikołaj wraz ze Śnieżynkami. Wizyta ta była możliwa dzięki Samorządowi Uczniowskiemu, który z wielką radością zaprosił Mikołaja do odwiedzenia grzecznej młodzieży uczącej się w Zespole Szkół! Mikołaj każdego ucznia poczęstował słodkim upominkiem, lecz najwięcej przyjemności sprawiły wspólne zdjęcia ze sławnym gościem oraz jego wspaniałymi Śnieżynkami. Mamy nadzieję, że Mikołaj nie zapomni o nas za rok i odwiedzi naszą szkołę! A z okazji nadchodzących Świąt życzymy Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Zespołu Szkół oraz Uczniom wszystkiego najlepszego. Wesołych Świąt

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!