Wspólny sukces naszych nauczycieli i uczniów!

21 grudnia, 2015

Co łączy poniższe wyrażenia?
Dnia 20 listopada 2015 roku. Wartościowa. Godzina 14:00. Gala. Warszawa. Wycieczka. Muzeum Niepodległości. Konkurs.

Nauczeni mnóstwem testów psychologicznych odpowiemy bez trudu „brak literki !”. Jednak tym razem ta odpowiedź nie jest najwyżej punktowana. Wtajemniczeni ankietowani już wiedzą, że wspólnym mianownikiem powyższych wyrażeń jest Zespół Szkół w Wolbromiu!
Otóż w rzeczony piątek odbyła sie uroczysta gala wręczenia nagród laureatom IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Nauczycieli „Wartościowa Wycieczka Szkolna”. Tam razem wśród laureatów, czyli nagrodzonych wycieczek, z ponad 100 zgłoszonych, znalazł się obóz naukowy klas matematyczno-fizycznych, zorganizowany przez p. Daniela Dzioba, p. Dominikę Łaksę i p. Małgorzatę Platę pod koniec roku szkolnego 2014/2015.

Naszych uczniów nie trzeba przekonywać, iż tamten wyjazd rzeczywiście był wartościowy. Niemniej zawsze pojawia się radość i duma (nie bójmy się tego słowa!), gdy ktoś z zewnątrz także docenia nasze starania. Teraz doskonale zdajemy sobie sprawę, że to musiało się udać – wartościowi opiekunowie zorganizowali wartościowe zajęcia dla wartościowych uczniów! I nagroda zdobyta w tym konkursie tylko potwierdziła to, o czym wiedzieliśmy już od pierwszych chwil trwania obozu naukowego – a mianowicie, że był to jeden z ciekawszych momentów z życia naszej szkoły! A trawy szeptają, iż podobno niedługo kolejny obóz naukowy… 🙂

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!