Pracownia dzięki młodzieży

30 stycznia, 2016

Uczniowie naszej szkoły za zgodą i pomocą Pana Dyrektora przyczynili się w bardzo dużym stopniu do powstania nowej pracowni komputerowej. Uczniowie pierwszej grupy trzeciej klasy technikum zaprojektowali oraz zamontowali sieć komputerową w nowej salce, która wcześniej pełniła funkcje magazynu.

Pomocni byli również uczniowie klasy pierwszej technikum, którzy pomogli swoim starszym kolegom w pracach przygotowawczych, czyli np. odmierzali oraz docinali kable internetowe, ustawiali stanowiska oraz pomagali w instalacji systemów operacyjnych. Chciałem bardzo podziękować wyżej wymienionym uczniom. Udowodnili oni bowiem, że potrafią współpracować w grupie w celu osiągnięcia wytyczonego celu.

Niezapomniane pozostaną śmieszne sytuacje wynikające z przeoczeń czy pomyłek w czasie prac montażowych. Jestem przekonany, że tego typu prace przyczyniają się do osiągnięcia szeroko rozumianego celu edukacyjnego w technikum informatycznym.

Świetna robota, wspaniała młodzież.  Jeszcze raz wielkie dzięki!
Zdjęcia można obejrzeć tu: https://www.flickr.com/photos/138795239@N08/albums/72157663446705919

Paweł Krawczyk

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!