BAL STUDNIÓWKOWY 2016

31 stycznia, 2016

Jak tradycja każe, na 100 dni przed egzaminem maturalnym, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w balu studniówkowym. Impreza odbyła się w lokalu „Castello” 16 stycznia 2016 r. przy udziale zaproszonych gości, Dyrekcji ZS, nauczycieli, rodziców oraz uczniów. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, a następnie, podczas części oficjalnej, przemawiali zaproszeni goście: Wicedyrektor Zespołu Szkół, pan Jarosław Kazibut, Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom, pan Adam Zielnik i Przewodniczący Rady Rodziców, pan Robert Pobudkiewicz. Konferansjerzy, Magdalena Furgał i Szymon Szczepankiewicz, w imieniu wszystkich uczniów, złożyli serdeczne podziękowania Dyrekcji oraz nauczycielom za ich cierpliwość i zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy oraz rodzicom za wkład w organizację tej imprezy. Szczególne podziękowania otrzymali wychowawcy klas maturalnych: p. Marta Pietrus- Żelazko, p. Dominika Łaksa, p. Jan Mazur oraz p. Zbigniew Prasełek za trud włożony w edukację i wychowanie młodzieży.

W części artystycznej, uczniowie klasy 3c i 3b przedstawili kabaret obrazujący ich zmagania ze szkolną rzeczywistością. Młodzież bawiła się wyśmienicie aż do godziny piątej nad ranem. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć wszystkim tegorocznym abiturientom połamania piór w czasie egzaminu maturalnego.

Wychowawcy klas maturalnych

Zdjęcia ze studniówki można obejrzeć tu: https://www.flickr.com/photos/138795239@N08/albums/72157663965483132/with/24102883863/

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!