Uczniowie naszej szkoły na balu karnawałowym w OREW

10 lutego, 2016

W ramach projektu integracyjnego „Współistnienie i współdziałanie? Mądra integracja” realizowanego przez naszą szkołę i Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu, zostaliśmy zaproszeni na odbywający się w OREW bal karnawałowy. W dniu 04 lutego 2016 roku kilkunastoosobowa grupa uczniów z koła wolontariatu „Serce dla innych” działającego w naszej szkole i młodzieży spoza koła wraz z opiekunką  panią Joanną Kulczyk wzięła udział w tej tanecznej imprezie.

Atmosfera podczas balu była niezwykle miła. Uczniowie Zespołu Szkół wykazali mnóstwo zaangażowania, by umilić czas wychowankom ośrodka, na co oni reagowali entuzjazmem i radością. Tańczono i bawiono się w kółku, jak również w parach i kilkuosobowych grupkach. Każdy mógł odnaleźć swój styl taneczny i muzykę, która by mu odpowiadała (bez względu na różne zdrowotne ograniczenia).

Pod koniec wspólnej zabawy przedstawiciele młodzieży LO złożyli pani dyrektor Ewie Rosiek podziękowania wraz z dyplomem wykonanym własnoręcznie przez uczennice naszej szkoły.

By nie zabrakło nam sił podczas tańca, przygotowano smaczny poczęstunek, w którym znalazły się również pyszne pączki ( bowiem czas zabawy przypadał na tzw. Tłusty Czwartek).

Ośrodek opuściliśmy pełni energii i motywacji do tego, by nadal angażować się w działania integracyjne z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną, od której my „sprawni” możemy uczyć się radości życia i pogody ducha.

 

 

Uczestnicy balu karnawałowego w OREW

wraz z opiekunką

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!