Uczniowie ZS w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno- Wychowawczym w Wolbromiu

10 lutego, 2016

W ramach V edycji projektu integracyjnego „Współistnienie czy współdziałanie? Mądra integracja”, 05 lutego 2016 r. młodzież z Zespołu Szkół, pod opieką p. Dominiki Łaksy i p. Agnieszki Siejki, po raz kolejny odwiedziła OREW. Naszą wizytę rozpoczęliśmy od zwiedzania sal dydaktycznych oraz rehabilitacyjnych. Zobaczyliśmy też, podobnie jak w zeszłym roku, salę gimnastyczną, gabinety logopedyczne, wannę do hydromasażu, łóżko wodne, domek z luster i projekcję planet na ścianie Sali Doświadczeń Świata. Jednak największe wrażenie wywarła na nas ponownie sala, w której odbywają się zajęcia dogoterapii– młodzież na długo zapamięta skoki przez obręcz w wykonaniu Saczi oraz zachwyt Armii na widok tak dużej grupy uczniów.Następnym punktem wizyty były zajęcia w poszczególnych salach. Młodzież z ZS podzielona na 3-osobowe grupy pomagała wychowankom w tworzeniu prac plastycznych i w dekorowaniu pomieszczeń. Wizytę zakończył wspólny poczęstunek oraz wręczenie na ręce p. Dyrektor Anny Dulskiej słodkiego upominku. Mamy nadzieję, że młodzież z Zespołu Szkół na długo zapamięta to doświadczenie. Cieszymy się, że w tej akcji nie zabrakło żadnej z pierwszych klas- w zajęciach chętnie wzięli udział uczniowie klasy 1a i 1b, a także uczniowie I klasy Technikum Informatycznego.Pozytywne reakcje uczestników świadczą o tym, że takie wizyty są ważne i potrzebne, więc z pewnością za rok znów odwiedzimy OREW. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji tej wizyty kierujemy do p. Dyrektor Anny Dulskiej, do p. Aleksandry Będkowskiej oraz do wszystkich pracowników Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu.

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!