II Międzyszkolny Charytatywny Konkurs „Mam talent” w Olkuszu 

23 marca, 2023

21 marca 2023 roku w olkuskim MOK-u, z inicjatywy I Liceum Ogólnokształcącego i we współpracy ze Stowarzyszeniem Dobroczynnym „Res Sacra Miser” odbył się po raz drugi Międzyszkolny Charytatywny Konkurs „Mam talent”.  

Wśród prezentujących swoje uzdolnienia uczestników z różnych zakątków naszego powiatu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych znaleźli się zarówno soliści, duety, grupy wokalne oraz wokalno – instrumentalne, jak również zespoły z pokazami akrobatycznymi oraz breakdance. 

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IIa LO – Alicja Kundzierewicz, brawurowo wykonując utwór Adele „All I Ask”.  

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!