SZTAFETA POKOLEŃ z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości

14 listopada, 2023

10 listopada uczniowie Zespołu Szkół w Wolbromiu w nietypowy sposób przygotowując „sztafetę pokoleń” postanowili uczcić 105 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Każda klasa zgodnie z wcześniej przydzielonym motywem umieszczała na kartonowych pudełkach wydarzenia historyczne od średniowiecza do współczesności. Następnie uczniowie ułożyli pudełka prezentujące najważniejsze wydarzenia naszej historii. Ponadto społeczność ZS Wolbrom specjalnie na ten dzień przybrała barwy biało-czerwone, a o godzinie 11.11 wspólnie odśpiewała Hymn Polski.

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!