Z wizytą w SumiRiko Poland

26 marca, 2024

15 marca uczniowie z klasy 5 Tch odbyli wizytę studyjną w firmie SumiRiko Poland.

Młodzież została zapoznana z historią firmy i polityką jej działalności, a następnie z jej profilem. Po prezentacji przedsiębiorstwa przyszła kolej na spacer po hali produkcyjnej, gdzie pan Piotr Żyła, Specjalista z Działu Personalnego, opowiadał o poszczególnych etapach produkcji i chętnie odpowiadał na wszystkie pytania gości. Kolejnym etapem wizyty było zwiedzanie nowoczesnego magazynu, skąd wyprodukowane części motoryzacyjne wysyłane są na cały świat.

Dzięki wizycie w Sumiriko Poland młodzież mogła bliżej poznać profil naszej lokalnej firmy wchodzącej w skład światowej grupy producentów części samochodowych Sumitomo Riko, poznać zasady etycznego zarządzania przedsiębiorstwem oraz przyglądnąć się procesom produkcyjnym.

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!