Zakończenie roku klas maturalnych

30 kwietnia, 2024

26 kwietnia 2024 roku odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów z Zespołu Szkół w Wolbromiu. Wydarzenie miało miejsce w Domu Kultury w Wolbromiu, gdzie zgromadzili się zarówno absolwenci, jak i zaproszeni goście, w tym Starosta Powiatu Olkuskiego oraz Radni Powiatowi.

Akademia, przygotowana przez klasę 2 b LO oraz wychowawczynię Beatę Kwiatkowską, była prawdziwym widowiskiem pełnym różnorodnych elementów. Na początku odbył się uroczysty akt rozpoczęcia, po którym nastąpiły prezentacje multimedialne ukazujące przeżycia i wspomnienia z lat spędzonych w szkole. Następnie przyszła pora na scenki kabaretowe, które z humorem i wyczuciem oddały charakterystyczne sytuacje ze szkolnego życia, wywołując gromki śmiech nie tylko wśród uczniów, ale również na twarzach nauczycieli i zaproszonych gości.

Nie zabrakło także wzruszających wystąpień uczniów, którzy dziękowali swoim nauczycielom za wsparcie i inspirację oraz podzielili się refleksjami na temat przyszłości i planów zawodowych.

Całe wydarzenie, pełne wzruszeń, radości i refleksji, było wyjątkowym momentem, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

W imieniu całej społeczności szkolnej życzymy naszym maturzystom powodzenia na egzaminach maturalnych i trzymamy kciuki za ich sukcesy.

Niech każdy z Was osiągnie swoje cele i spełni marzenia.

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję!